KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018074
nr 1501 8074
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Oljemålning, Signerad, Trädet. Olja på duk, 29x47 cm, yttermått inklusive ram: 34x52
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:57:06
800 kr
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg